Homoki gazda 2016-03-25T20:32:00+00:00
  • Szerző
    Bejegyzés
  • .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin
    Bejegyzések száma: 184
    #12628 |

Sziasztok,

Én egy 22 éves egyetemista, gépészmérnök hallgató vagyok. Nagyon szeretem a régi gépeket, azok felújítását és új dolgok készítését. Nem riadok meg a kétkezi munkától ha kell fúrok, faragok, hegesztek  Ezek mellett a mezőgazdaságot a hobbymnak tekintem. 6 ha-on gazdálkodok mondhatni sivatagi körülmények között. Nagyon bízok benne hogy a talajmegújító rendszerrel sikerül javítani a talajok állapotán.

Az alábbi linkeken találtok pár galériát a felújított gépekről:

Porsche Allgaier A111
    Steyr 80a
    Steyr T84e
    Steyr 180
    Steyr 188

• BEMAN
    Vendég
    @beman
    Bejegyzések száma: 509

@.Norbert (admin) wrote:

Sziasztok,

Én egy 22 éves egyetemista, gépészmérnök hallgató vagyok. Nagyon szeretem a régi gépeket, azok felújítását és új dolgok készítését. Nem riadok meg a kétkezi munkától ha kell fúrok, faragok, hegesztek  Ezek mellett a mezőgazdaságot a hobbymnak tekintem. 6 ha-on gazdálkodok mondhatni sivatagi körülmények között. Nagyon bízok benne hogy a talajmegújító rendszerrel sikerül javítani a talajok állapotán.

Porsche Allgaier A111
    Steyr 80a
    Steyr T84e
    Steyr 180
    Steyr 188

hűha az komoly amit csinálsz. egyedül vagy segítséggel ?

Most mar tudom ha az hegész traktorom akarom javítani akkor rad szolom

komolyan gratulálok.

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

Köszi szépen.

Kezdetek kezdetén én voltam édesapám segítsége az utolsó daraboknál már fordítva volt én csináltam inkább apa meg segítségem volt.

• Dealer11
    Vendég
    @dealer11
    Bejegyzések száma: 1

@.Norbert (admin) wrote:

Sziasztok,

Porsche Allgaier A111
    Steyr 80a
    Steyr T84e
    Steyr 180
    Steyr 188

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi
    Bejegyzések száma: 408

@.Norbert (admin) wrote:

Sziasztok,

Porsche Allgaier A111
    Steyr 80a
    Steyr T84e
    Steyr 180
    Steyr 188

Besz.rás :-))) Nagyon vagány gépek :-)))

A Porsche -ről nincs videó ? Kíváncsi lennék a hangjára.

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

A kért videó, és a “varázslók”

• Radocz
    Vendég
    @radocz
    Bejegyzések száma: 227

Ha mindenki mindent megdicsérne, akkor a fórumok többsége azzal lenne tele.

Ezért én csak magamban szoktam. De kivétel erősíti a szabályt.
    Ez legalább annyira szép és költséges lehet, mint a lótartás és az unoka.

Minden elismerésem.

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.