Kezdetleges mezőgazdász

Kezdetleges mezőgazdász 2017-01-17T14:55:00+00:00
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Kezdetleges
    Vendég
    @kezdetleges
    Bejegyzések száma: 90
    #12655 |

Sziasztok!27éves csongrád-megyei paraszt vagyok főiskolai agrár végzettséggel.Szüleimmel régebben dinnyét meg konvencionálisan gabonát termesztettek.Kb 6-7ha külterületi szántónk van amin jelenleg gabonatermesztés folyik. Szüleim őstermelők én idén átvettem tőlük szivességi használatba a földeket,..a Fig pályázatra akartam volna ráhajtani, de mint kiderült nem lehet mert ott már kritérium hogy 1éves a mezőgazdasági termelésbe benne legyek.Két idényt kinn voltam No.-ban fizikai munkán, de mostmár itthon akarok boldogulni..A talajmegújításról most először 2016decemberében olvastam,amiért is köszönet Netparasztnak!
    Még annyit ,hogy földjeinket bérbe műveltetjük a helyi traktorosokkal.Információszerzés,tapasztalatcsere céljából regisztráltam be ide-engedelmetekkel maradnék is-valamint szeretném a földjeimet min.till ,notill technológiával felboostolni. De minnél többet olvasok erről a témáról annál jobban érzem ,hogy semmit sem tudok róla..
    Kérdésekre szívesen válaszolok

• Radocz
    Vendég
    @radocz
    Bejegyzések száma: 227

@kezdetleges wrote:

De minnél többet olvasok erről a témáról annál jobban érzem ,hogy semmit sem tudok róla..
    Kérdésekre szívesen válaszolok

Ezzel nem vagy egyedül.

Üdv a fedélzeten.

• BEMAN
    Vendég
    @beman
    Bejegyzések száma: 509

Szia,
    üdv a fórumban.

Nem nagy tudás kell a forgatás nélkül technológiával.
    Hanem érzés a természettel, együtt vele dolgozni.
    de segítünk.

• Radocz
    Vendég
    @radocz
    Bejegyzések száma: 227

“Esetleg valamiNetparaszt- elérhetőséget tudna priviben küldeni? “

Tudok.
    De mindkét fórumot olvassa.
    ott kell kérdezni, és majd ad privát elérhetőséget!

RI
    70/453-6883

• Mr. Poke
    Vendég
    @mr-poke
    Bejegyzések száma: 298

https://www.facebook.com/talajmegujito.mezogazdasag/?rc=p

Próbáld ezt. Itt éred el leghamarabb.

• Kezdetleges
    Vendég
    @kezdetleges
    Bejegyzések száma: 90

@Mr. Poke wrote:

Köszi,de nincs fészbúkom már évek óta.Majd valahogy kinyomozom a telefonszámát

• Netparaszt
    Vendég
    @netparaszt
    Bejegyzések száma: 62

0036202484343
    De nem mindig veszem fel, mert túl sok a hívás.

@kezdetleges wrote:

@Mr. Poke wrote:

Köszi,de nincs fészbúkom már évek óta.Majd valahogy kinyomozom a telefonszámát

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.