Moderátorok közleményei

Moderátorok közleményei 2016-03-04T07:59:00+00:00
  • Szerző
    Bejegyzés
  • .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin
    Bejegyzések száma: 184
    #12614 |

Itt lesz majd olvasható a fórumozók számára is hasznos információ.

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi
    Bejegyzések száma: 408

Norbert, ha tolsz néhány hsz.-t egyik topikból, a másikba, vagy esetleg törölni kell (remélem erre nem lesz szükség ), akkor írd be ide, hogy átraktam néhány hsz.-t innen, ide, és akkor nem fog csodálkozni a fórumozó, hová tűnt a hsz.-a.

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

@kis Zombi wrote:

Norbert, ha tolsz néhány hsz.-t egyik topikból, a másikba, vagy esetleg törölni kell (remélem erre nem lesz szükség ), akkor írd be ide, hogy átraktam néhány hsz.-t innen, ide, és akkor nem fog csodálkozni a fórumozó, hová tűnt a hsz.-a.

Vagy a másik ötletem hogy az átrakott hozzászólás alá fölé írom pirossal hogy honnan lett áthelyezve. Így az adott topicot olvasva lehetne tudni hogy honnan kerül oda az adott hozzászólás.

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Komposztosba véletlenül toltam egy dupla hsz.-t (képet ) egyiket radírozni kellene.

Egy hsz.-hoz, csak 1 képet lehet csatolni, vagy én vagyok balf.sz ?

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

A termokomposztos témát szétválasztottam mint láthatjátok. Az ALKO-s topicot csak az olvashatja aki regisztrált tag.

Színt pedig úgy tudtok változtatni hogy a képen látható és megjelölt ikonra kattintotok ami bedob egy szögletes zárójeles “szöveget” amit nem szabad szerkeszteni csak ott elkezdeni az írást ahol a kurzor villog. (képen pirossal jelölve)

De ezt kérem csak nagyon indokolt esetben használjuk nem kell túlszerkeszteni a szövegeket.

Ha valaki ezt használja és még ismerkedik a funkcióval akkor kérem a “send” (küldés) mellett balra található “preview” (előnézet) gombra kattintva nézze meg a hozzászólását hogy hogy nézne ki ha elküldené. Ezután még szerkeszthető a hozzászólás és javíthatóak az esetleges hibák.

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

@.Norbert (admin) wrote:

A termokomposztos témát szétválasztottam mint láthatjátok. Az ALKO-s topicot csak az olvashatja aki regisztrált tag.

Színt pedig úgy tudtok változtatni hogy a képen látható és megjelölt ikonra kattintotok ami bedob egy szögletes zárójeles “szöveget” amit nem szabad szerkeszteni csak ott elkezdeni az írást ahol a kurzor villog. (képen pirossal jelölve)

De ezt kérem csak nagyon indokolt esetben használjuk nem kell túlszerkeszteni a szövegeket.

Ha valaki ezt használja és még ismerkedik a funkcióval akkor kérem a “send” (küldés) mellett balra található “preview” (előnézet) gombra kattintva nézze meg a hozzászólását hogy hogy nézne ki ha elküldené. Ezután még szerkeszthető a hozzászólás és javíthatóak az esetleges hibák.

Csináltál nekem még egy topikot :-)))

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

Hétvégén a gépes topic szét lesz szedve altémákra.

Mint például:

Vetőgépek
    Talajművelőgépek
    Permetezőgépek

Még esetleg szükséges altéma ötlete valakinek?

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

Radócz köszi az észrevételt a permetező topic cím elírásával kapcsolatban!

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Kukoricás topikban OFF-oltam, lehetne tolni a vetőgépesbe

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

Termokomposztálás topicból az utolsó két hozzászólás a Gépek/Eszközök–>Komposzt forgató topicba került.

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Szia Norbert

A kukoricásba, és a takarónövényesbe is sikerült tolnom dupla hsz.-t. A felesleget radírozni kellene.

Üdv. Zombi

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Megint toltam egy dupla hsz.-t a gépesbe. Bocsánat.

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

@kis Zombi wrote:

No problem.

MÁS: Tegnap csak nekem nem működött a fórum? Egyszerűen nem akarta a gép betölteni… Úgy látom valami újítás lehet a háttérben mert a kinézet is változott egy kicsit.

• BEMAN
    Vendég
    @beman
    Bejegyzések száma: 509

@.Norbert (admin) wrote:

@kis Zombi wrote:

No problem.

MÁS: Tegnap csak nekem nem működött a fórum? Egyszerűen nem akarta a gép betölteni… Úgy látom valami újítás lehet a háttérben mert a kinézet is változott egy kicsit.

Nekem is de csak a tablette , a számítógépen jó volt

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Szia Norbert

A legújabb regisztrált Dorina fedőnevű hsz.-ait radírozni lehetne, akár vele együtt.

Szinte minden topikba berakta a kérdőívét, ami szerintem illetlenség, mert először ide kellett volna írnia, engedélyt kérni a műveletre. Rákattintottam a kérdőívre, ahol mindjárt regisztrációs számot, mepar azonosítót kér, és ezen mező kitöltése kötelező. Egy vadidegennek egy nagy lótúróst fogok ilyesmit megadni. Az Agroinformon is megjelent, kérdés, hogy hogyan talált ide ? Beírtam a guigliba, hogy ” mezőgazdasági fórum” az első 4 oldalon nem hozta ezt a fórumot.

Tudom paranoid vagyok, de szerintem, még egészséges mértékben :-)))

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

@kis Zombi wrote:

Szia Norbert

A legújabb regisztrált Dorina fedőnevű hsz.-ait radírozni lehetne, akár vele együtt.

Szinte minden topikba berakta a kérdőívét, ami szerintem illetlenség, mert először ide kellett volna írnia, engedélyt kérni a műveletre. Rákattintottam a kérdőívre, ahol mindjárt regisztrációs számot, mepar azonosítót kér, és ezen mező kitöltése kötelező. Egy vadidegennek egy nagy lótúróst fogok ilyesmit megadni. Az Agroinformon is megjelent, kérdés, hogy hogyan talált ide ? Beírtam a guigliba, hogy ” mezőgazdasági fórum” az első 4 oldalon nem hozta ezt a fórumot.

Tudom paranoid vagyok, de szerintem, még egészséges mértékben :-)))

Elsősorban is köszönöm a jelzést!

Áthelyeztem egyet az OFF-ba a többit töröltem. Akinek van kedve kitölti. Ha valaki esetleg az OFF-on kívül belefutna ilyen hirdetésbe az jelezze már és akkor törlöm azt is.

Viszont ha Talajmegújító mezőgazdaság-ot írsz akkor már ez első oldalon megjelenünk

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Sziasztok

A mikorrhizás oltásnak, oltóanyagoknak nem kellene egy külön topik ? Vagy csak én gondolom így ?

• acszati
    Vendég
    @acszati
    Bejegyzések száma: 325

@kis Zombi wrote:

Sziasztok

A mikorrhizás oltásnak, oltóanyagoknak nem kellene egy külön topik ? Vagy csak én gondolom így ?

Támogatom én is.

Külön történet a hizza gomba

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

@acszati wrote:

@kis Zombi wrote:

Sziasztok

Támogatom én is.

Külön történet a hizza gomba

Még egy lehetőség lenne, hogy a termokomposztálást, a komposztoldat készítést, és a m.hizzás-ás oltást összevonni egy témába, és ott lennének altopikok. Lehetne a címe mikrobiológiai oltóanyagok, vagy valami hasonló.

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

Amint lesz időm megoldom az ötleteket. Addig is egy kis türelmet kérek.

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

Megtörtént az átszervezés.

Mostantól a biológia a gyakorlatban csoportban találhatóak a termokomposztálás, alko, és a mikorrhizás oltás topicok.

Egy új csoport is nyitva lett a növényvédelem. Ahogy ez és az előzőt is a saját igényünkre szabjuk.

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

Ezennel szeretném megköszönni az összes aktív tagunknak az építő hozzászólásokat hiszen ez a hozzászólás az 1000.-ik a fórumon.Úgy gondolom nagyon sok hasznos információ cserélt gazdát és nagyon remélem, hogy ez a jövőben is folytatódni fog.

Mindenkinek további jó fórumozást és eredményes gazdálkodást kívánok!

• BEMAN
    Vendég
    @beman

Következő lépes 100 AKTÍV tagok

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Kalászos topikot rendesen szét OFF-oltuk, kellene átlapátolni a gépesbe.

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

@kis Zombi wrote:

Kalászos topikot rendesen szét OFF-oltuk, kellene átlapátolni a gépesbe.

Tegnap is gondolkoztam hogy rendet teszek de akkor még volt köze a növényekhez

Gépes topikba új témák nyíltak. Kérem, hogy próbáljátok a jó helyre írni a hozzászólásokat. Ha tényleg érzitek hogy kezdetek eltávolodni a témától akkor úgy mint ma csinálta valaki a folytatás topic linkjét bedobni és ott folytatni.

A sima talajművelős témát lezártam. Helyette a külön témákat kérem használni ami azokba nem passzol azok pedig az egyéb eszközökbe menjenek.

Az én munkámat könnyítenétek meg. Köszönöm!

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Kukoricásba toltam egy dupla hsz.-t

Kismedve 3 betűvel :-))

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

Megértésüket és figyelmüket köszönöm!

• BEMAN
    Vendég
    @beman

Majd lesz lehetőség februárban Beszéljünk egy kicsit a fórum ügyében.

Kösz

• BEMAN
    Vendég
    @beman

@beman wrote:

Majd lesz lehetőség  februárban  Beszéljünk  egy kicsit a  fórum  ügyében.

Kösz

@Norbi +régebbi tagok

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

@beman wrote:

Kösz

Benne vagyok

• BEMAN
    Vendég
    @beman

@.Norbert (admin) wrote:

@beman wrote:

Kösz

.
    Benne vagyok

Király

• acszati
    Vendég
    @acszati

@beman wrote:

@.Norbert (admin) wrote:

@beman wrote:

Kösz

.
    Benne vagyok

Király

Ezt én is akartam jelezni hogy Norbert gondolja át hogy milyen lehetőségek lennének hogy a forumot fejleszteni tudjuk.
    Tagdij stb lehetőségek…..

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Szia Norbert

Ndániel bemutatkozós topikjából a teafőzős hsz.-okat kellene tolni az ALKO-s topikba.

• djohn
    Vendég
    @djohn
    Bejegyzések száma: 21

II. Talaj Élet konferencia témában az e-mail címes hozzászólásom kérném törölni.

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Szia Norbert

Nem tudok képet feltölteni. Ezt írja ki :

Upload Failed! Upload Failed, please try again

• .Norbert
    Vendég
    @norbert-admin

@kis Zombi wrote:

Szia Norbert

Nem tudok képet feltölteni. Ezt írja ki :

Upload Failed! Upload Failed, please try again

Én kipróbáltam nekem sikerült feltölteni beilleszteni. Próbáld már meg még egyszer.

Köszi, Norbi

• Radocz
    Vendég
    @radocz
    Bejegyzések száma: 227

@kis Zombi wrote:

Szia Norbert

Nem tudok képet feltölteni.

Tudtam tudtam!

Ő még mindig tud.

Egyébként nekem még nem sikerült.
    Ami késik jön.
    Valahol le van írva a menete, de nem “öregeknek” való stílusban.

A mosolygásért meg bocsi. Nem volt szándékos.

• kis Zombi
    Vendég
    @kis-zombi

Nem tok hsz.-t küldeni. Ezt írja ki

Your request timed out. Please retry the request.

• BEMAN
    Vendég
    @beman

Nem jött be a smeily

• BEMAN
    Vendég
    @beman

Smileys

• acszati
    Vendég
    @acszati

Töröld már az email cimes takaronövényes hozzászolásomat..

Köszi

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.